Doprava

Logistiku našich produktů zajišťují naši vyškolení obchodní zástupci v pravidelných týdenních intervalech, v případě potřeby dopravu řešíme individuálně…,neváhejte nás proto kontaktovat.

Pokud by Vám žádný termín nevyhovoval, zboží Vám zašleme přepravní společností. V případě zě obdržíté zboží přepravní společností věnujte prosím zvýšenou pozornost kontrole balíku při převzetí, dbejte nato, aby nebylo zjevné poškozeni vnějšího obalu.

Zejména při přepravě renovovaných produktů, které jsou velmi choulostivé na necitlivou přepravu je potřeba teto skutečnosti věnovat maximální pozornost.

 

V případě, že balík bude vykazovat zjevné poškození, zásilku nepřebírejte a pokud možno nás neodkladně informujte.., děkujeme

Při instalaci toneru věnujte pozornost jeho případnému poškození, které by mohlo být způsobeno při jeho přepravě k Vám. Pokud by jste shledali, že je zboží poškozeno, nevkládejte do tiskárny a ani nijak s ním nemanipulujte, vložete jej zpět do přepravní krabice a kontaktujte svého obchodního zástupce.

Chcete vědět více? Napište nám, ozveme se Vám.