Tonery originální a doplňky

 

Originální spotřební materiál s PC doplňky

Díky získanému know-how a dlouholetým zkušenostem se společnost Tonesi-IT, s.r.o. profiluje jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT . V této oblasti se orientujeme na originální spotřební materiál a doplňky, včetně značky Logo - to znamená více než 12 000 položek z této oblasti. Vše, co potřebují tiskárny a kancelářské stroje pro svou práci

 

 

  • více než 10.000 inkoustů, tonerů a další spotřební materiál od téměř 70 výrobců
  • Spotřební materiál značek HP, Epson, Oki, Brother Canon, Lexmark, Xerox, Samsung, Dell, Kyocera, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Panasonic, Olivetti, IBM..
  • nejen nejprodávanější inkousty a tonery, také náhradní díly a spotřební materiál pro nové i starší tiskárny, kopírky, faxy
  • LOGO KOLEKCE

Produkční řada značky „LOGO“ tvoří ojedinělou kolekci jak doplňků, tak spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku. Značka LOGO je symbiózou kvality, atraktivního balení a nejvýhodnějších cen. Všechny produkty zařazené do kolekce jsou pečlivě vybírány a dlouhodobě testovány, což garantuje spokojenost našich zákazníků. LOGO kolekce obsahuje přes tisíc produktů a evropské veřejnosti je pravidelně prezentována na veletrzích - dříve  CeBIT v Hannoveru a nyní Paperworld ve Frankfurtu v Německu. 

 

Pro aktuální typ Vašeho spotřebního materiálu nebo doplňku nás neváhejte kontaktovat. Nebo můžete navštívit naši prodejnu v Petrovicích nad Orlicí.